Kentec

  • Anasayfa /

Kentec

Kentec

Sensör Yangın Kentec Çözümlerimiz

Dünya lideri can güvenliği kontrol sistemleri üreticisi

İnsanların, binaların ve varlıkların bir yangından korunması, herhangi bir organizasyon için çok büyük bir endişe kaynağıdır. Bir siteyi güvende tutmak tek öncelik değil, yangından kaynaklanan fiziksel hasar ve maddi kayıp riskiyle birlikte, operasyonel performans ve itibar riski de vardır, bu nedenle herhangi bir duruma hızla yanıt verebilecek güvenilir ve hızlı bir yangın sistemi gereklidir.

Erken uyarı yangın sistemleri ve algılama teknolojisi bir yangını algılayabilir ve yangın söndürme durumunda, yangını saniyeler içinde ortadan kaldırmak için yangın söndürme aracını da otomatik olarak serbest bırakabilir. İlk birkaç dakika içinde yangını durdurmak, ekipman ve varlıkların zarar görmesini ve sonrasında operasyonel verimlilik kaybını azaltabilir veya önleyebilir.

Gerçekten küresel bir tedarikçi

Kentec Electronics, geleneksel, analog adreslenebilir yangın algılama ve söndürme kontrol panelleri konusunda dünyanın önde gelen can güvenliği çözümleri üreticilerinden biridir.

1985 yılında kurulan Kentec, Birleşik Krallık'ta satılan her şeyi içeren uçtan uca bir üreticidir. Üretim tesisinde, merkez ofisinde ve araştırma ve geliştirme departmanında yaklaşık 230 personel istihdam etmektedir.

İletişim Bilgilerimiz
  • Mail: info@sensoryangin.com
  • Tel: 0216 576 46 46
  • Fax: 0216 574 09 64