Fireray

  • Anasayfa /

Fireray

Fireray

Fireray Sensör Yangın Çözümlerimiz

FFE, 40 yılı aşkın bir süredir İngiltere'de yangın algılama çözümleri tasarlamış ve üretmiştir. Bizim Talentum® ,  Fireray® , Havacılık Yangın Söndürücüler ve Titreşim Anahtarları dünyanın en değerli prestijli ve stratejik siteleri ve varlıkların bazı korumak için montajcılar, distribütörler ve kuruluşlar tarafından güvenilir.

FFE, 1974 yılında Yangın Söndürme Şirketleri olarak hayata başladı. Havacılıkta yangın algılama konusunda sağlam bir işletme kurduktan sonra, ürün yelpazemizi dönen tesis ve pistonlu makineleri korumak için titreşim siviçlerinin tasarımı, üretimi ve tedariğini kapsayacak şekilde genişletti.

Yangın algılama ve önleme konusundaki taahhüdümüz, dünyanın en güvenilir duman algılama ışınının gelişmesine yol açtı; Fireray®. Dünya çapında kurulu yarım milyondan fazla ünite ile, Fireray® dünyanın önde gelen duman algılama distribütörlerinin ve montajcılarının çoğu için tercih edilen bir seçenek olduğunu kanıtlamıştır.

Talentum® 2013 yılında FFE ailesinin bir parçası oldu. Geleneksel duman dedektörlerinin yanlış alarmları tetikleyebileceği değirmen sahiplerinin karşılaştığı zorluklara yanıt olarak geliştirilen Talentum®, dünyanın en hızlı alev dedektörüdür.

Gelecek için; mükemmelliği ve yenilikçiliği sürdürmeye kararlıyız. Alanımızın yangın ve duman tespitinde öncülüğünü yaptığımızdan emin olmak için her yıl gelirimizin% 8'ini ürün Ar-Ge'sine yatırıyoruz ve iş uygulamalarımızın ürünlerimizle aynı doğrultuda inovasyonunu sağlamak için düzenli “sandpit seansları” düzenliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz
  • Mail: info@sensoryangin.com
  • Tel: 0216 576 46 46
  • Fax: 0216 574 09 64