Alvis

  • Anasayfa /

Alvis

Alvis

ALvis Sensör Yangın Çözümlerimiz

25 üreticilerinin cihazların eşsiz arayüzleri sayısı destekler;

- Güvenlik sistemleri
- Yangın alarm sistemleri
- Erişim kontrol sistemleri
- Perimeters
- Video sistemleri
- Ölçme ve kontrol - ısıtma, havalandırma, asansör, aydınlatma
- Diğer - İşlemler

  ALvis (Alarm Visualising Sistemi), Slovak ve Çek pazarına bina izleme uygulamaları geliştirmek için en çok kullanılan bir araçtır . ALvis gelişmeler ve gelişmeler 15 yıl, Dünya etrafında tesisler yüzlerce kanıtladı yararlanmak . ALvis içeren 70'den fazla arayüzleri bu aracı bir koruma görevi ile denetimli bir binada kurulu farklı cihazlar bir dizi için bir entegrasyon tesis edilecek determinates (güvenlik, yangın alarmı, erişim kontrolü gibi cihazlar 

Alvis - Özellikler

Çok yönlülük

Tasarımı ve fiyat Alvis bağlı aygıtların çok sayıda büyük uygulamalar için çeşitli izleme noktaları oluşan küçük gelen izleme ve kontrol uygulamaları her türlü ve aralıkları için uygundur.
Açıklık

Cinsi, miktarı, imalatçı, ya da nasıl izleme ekipmanları bağlamak için herhangi bir kısıtlama Alvis. Durum cihaz evrensel iletişim protokolleri (OPC, Modbus, Espa, DDE, ASCII) desteği ya da (desteklenen teknolojilerin listesine bakın) sistem Alvis için bir sürücü var ya olmasıdır.
Mimari

Alvis sırasıyla istemci / sunucu mimarisini birleştirmek imkanı ile modüler bir sistemdir. WEB sunucusu. Yeşil müşterilere göre sırasıyla, büyük ölçekli dağıtık ağ istemci / sunucu kurulumu için basit bir tek kullanıcı masaüstü yükleme sistemi yığını olabilir. server kurulumu sağlam bir veritabanı ve web sunucusu ile donatılmıştır. Büyük avantajı çözümler olasılığı Alvis aralık ve standart bir Internet Explorer üzerinden erişilebilir web müşterilerine ayarlanabilir bir özellik yelpazesi ile grafik masaüstü istemcileri birleştirir. Alvis yalnızca grafik istemci geliştirme çalışmaları fonksiyonlarını, "arka uç" runtime iletişim işlemcileri ve grafik kullanıcı arayüzü birleştirir. Faaliyetine bağlı cihazlarla iletişim ve Alvis müşteri veri hizmetleri bir veya daha fazla aygıt sürücüleri gerektirir için. Sürücüler sunucu istemci veya grafik iletişim kurar. Sırasıyla bir ağ TCP / IP protokolü ile DB arabirimi. yerel DDE protokolü (Dynamic Data Exchange) kullanarak. Sunucu sürücü ve müşteri ağı sınırsız sayıda çalıştırabilirsiniz, her istemci herhangi bir sürücü / sunucu tarafından sağlanan verilere herhangi bir kısmını görebilirsiniz.

Sistemi yapılandırmak ve değiştirmek kolay

Alvis sistemi iki modda çalışır:

"Kalkınma" izleme ve alarm sistemi tasarımı için tasarlanmıştır. Eğer dedektör semboller ve cihazlar dağıtmak için planlar desteklenen çeşitli raster veya vektör formatında çekilen veya yakalanan nesne haritalar, eklemek için izin verir.
Bunun için yerleşik bir anlamı vardır:

Müşteri ihtiyaçlarına tam özelleştirme (fonksiyonlar bir dizi iç betik dili):

Uygulama oluşturma çalışmasını kolaylaştıracak
çeşitli uygulamalarda bireysel katlama planlarına durumları tanımlayan farklı seviyelerde veri Bohaté moznosti çoğaltılması,
akıllı özelliklere sahip bir toplu düzenleme gücüne Nahradit düzenli ifadeler kullanarak
ön yapılandırmasına hazır ayarın Moznost semboller
metin Moznost tvorenia aplikácie veya e-tablo (MS Excel)
"İzleme" giriş-çıkış hattı aktive eder ve durumu takip cihazları değişiklikleri gösterir. Ekranda tüm etkinlikleri izlemek için izin verir, plan geçmek için fare ya da bağlı aygıtları yönetmek için komutlar göndererek.

Net görüntü

Izlenen alan sistem Alvis planları temsil edilmektedir. Planları gerçek izlenen ekipman temsil eden sembolleri yaymak için vardır. Sistem, bu tür binaların zemin, otoparklar ve benzeri planları, hemen her sayıda tanımlamanızı sağlar. Resim (*. bmp dosya türü bir çizim programı oluşturulmuş, ya da scanovacieho cihaz tarafından) - Plan bir bit eşlem. Her uygulama için en az bir planı oluşturmanız gerekir.
İzlenen cihazlar

Tüm izlenen cihazların (kameralar, hareket dedektörleri, yangın, acil durum düğmeleri ...) izleme ve planlar üzerine yerleştirilen sembollerin temsil alarm sistemi Alvis vardır. Her sembol için hata mesajı (defekt) tanımlanabilir ve cihazlar (ya da renk kodlu Şekilli sembolü.) Için gerçek ölçülen sinyaller bağlı olarak belirtiyor.
her cihaz durumu için aşağıdaki nitelikleri tanımlanabilir:
veya sesleri - sembolün davranış. Bu cihaz durumu olduğunu durumunda sembolü yanıp söner.
alarm - alarm olarak devlet tanımlar. Bu durumda, tanımlanabilir:
öncelikli alarm
Alarm onaylayabilirsiniz kullanıcı uygunluk
Alarm oluştuğu planının otomatik olarak görüntülenmesini
Alarm otomatik olarak onay
alarm mesajı - sırasıyla operatör için talimatlar anket pencere alarmları ve ayrıntılı raporlar 2 çeşit gösteren bir kısa rapor. ayrı bir pencerede görünen devlet ayrıntılı bir açıklaması,
planı ve alarm bilgilerini otomatik olarak baskı

Çıkışlar - koşul sırasıyla oluşursa, otomatik olarak cihaza gönderilir komut dizeleri. Manuel çalışma komutu (cihazın simgesine tıklayarak). Bu özellik, örneğin size izin verir. (örneğin kamerayı aktif hale getirmek için hareket dedektörü değişikliklere göre ...) sisteminde sinyal aygıt kontrol diğer cihazlara göre
Protokol - tarih ve saat durum meydana geldi ve on-line yazıcı çıktısı imkanı ile birlikte birkaç dakika içinde kaydedilecek mesajın tanımı.
Yer Grafik lokalizasyonu hangi durum ya da değişikliği konusunda bir rapor geliyor. Alarm

Takip cihazı sırasıyla devlet değişiklik olması halinde. Alarm Alvis otomatik cihaz sembolü yerleştirilir planı, görüntüleyebilir, oluşur. Sembol rengini değiştirebilir veya olacaktır. şekil aynı zamanda meydana durumuna göre flaş ve sesli bir sinyal olabilir. Anket pencere alarm alarm mesajı ekranda görünür bir pencere sırasıyla operatör için talimatlar görüntülenir. cihaz durumu ve olay günlüğünde detaylı bir açıklama tarih ve saat ile protokol mesaj yazılır.

Gerçek zamanlı olarak öncelikli işlemlerle

Alarm koşulları öncelik ve olay saatine göre değerlendirilir. Alvis gerçek zamanlı olarak yüksek öncelikli alarm değerlendirir. Sistem aynı önceliğe sahip çeşitli alarmlar, onların oluşum zamana göre değerlendirilir zaman varsa. Alarm servis alarm onayı sonraki en yüksek öncelik vb görüntülendikten sonra Sistemdeki tüm alarm bekleyen onay. Güncel tüm alarmlar da anket pencere alarmları da (öncelik ve olay saatine göre) görüntülenir.

Günlük Sistemi

Izleme ve alarm sistemi Alvis meydana gelen tüm olaylar olay günlüğüne kaydedilir. Olay Günlüğü dosya sürekli sabit disk ve yazıcı kaydedilir. Olay, anahtar kelimeler, tarih ve olay, tarih ve yönetiminin zaman zaman tipi açıklamasını yazın. Gözetim Protokol izin daha fazla pencere olabilir, görüntüleme filtreleme ve baskı protokolleri.

Güvenlik Sistemi

Tüm önemli eylemler Alvis-e parola ve erişim hakları sistemi ile korunmaktadır. Böylece sistem tahrifat karşı korunmaktadır. Alvis gelişimi modunda kullanıcıların listesini parola ve erişim hakları ile oluşturabilirsiniz. Bir kere şu anda yalnızca kullanıcı izinleri oturum açmış olan işlemleri yapılabilir izleme moduna geçin.
 

İletişim Bilgilerimiz
  • Mail: info@sensoryangin.com
  • Tel: 0216 576 46 46
  • Fax: 0216 574 09 64